57

Pierwszą bitwę na smaki wygrały warzywa!

Agnieszka Łopata, 1.02.2013


Wszystkich, którzy nie śledzą na bieżąco projektu "Piwo i jedzenie, czyli Agi i Tomka bitwa na smaki" na Facebook'u ani na kanale YouTube, z przyjemnością informuję, że pierwszą bitwę na smaki wygrała potrawa wegetariańska stworzona w Kuchni Piwowarki Agi, czyli placki ziemniaczane rösti ze smażonymi warzywami. Czy to nie wspaniałe, że warzywa pokonały hamburgera?!

Warzywa górą!

O wygranej zadecydowały głosy 150 internautów, którzy oddawali swoje głosy na Agę lub Tomka. Zwyciężyłam niewielką liczbą głosów, walka była bardzo wyrównana.
Oficjalny wynik to: 77 głosów dla mnie, 73 głosy dla Tomka, czyli 51,33% do 48,67%.

Zapraszam więc do naszych kuchni, zobaczcie jak i co przygotowaliśmy do piwa Black Hope.Jesteśmy strasznie przejęci, bo otrzymaliśmy już kolejne wyzwania! Jedno z nich już oficjalnie zostało przyjęte. W następnych odcinkach będziemy degustować i gotować do piwa Lwówek Belg. Zapraszam już teraz!

blog comments powered by Disqus
Piwne spotkania

Bieszczadnik


O blogu

Kuchnia piwowarki Agi

Lubię warzyć piwo i lubię gotować. Lubię pić piwo w ładnych kieliszkach i jeść ładnie podane potrawy. Lubię też fotografować. Tak więc będę gotować pyszne, wegetariańskie potrawy, wybierać do nich najlepiej pasujące piwo z mojej piwniczki, fotografować, degustować i opisywać wrażenia.

Innym powodem założenia tego bloga jest to, że nie lubię wizerunku piwa, który jest nam powszechnie serwowany. Duży, ciężki kufel, który ciężko jest podnieść, przy stole biesiadnym rubaszni, czerwonolicy, wąsaci panowie z dużymi brzuchami, na stołach golonka i kiełbasa. Do tego blond kelnerki z wielkim biustem wylewającym się z dekoltu.

Chciałabym pokazać, że piwo jest napojem równie eleganckim jak wino. Różnorodność stylów piwa sprawia, że zawsze znajdziemy taki, który będzie pasował do naszego dania, niezależnie czy jest to lekka sałatka czy słodki deser.

Z góry uprzedzam, że wszystkie przygotowane przeze mnie potrawy będą jarskie, ponieważ od 12 lat jestem wegetarianką.

Kontakt do mnie:

Subskrybuj kanał RSS